Jurij Žurov Apie mus Paslaugos Biliardo stalai Second Hand Antikvariat Kontaktai
Jurij Žurov
Jurij Žurov

       Jurij Žurov

Jurij Žurov dirba biliardo meistru nuo 1996 m. Jis yra gerai žinomas biliardo mėgėjų ir profesionalų tarpe, turi geriausias Lietuvos biliardo federacijos rekomendacijas. Meistras ruošė biliardo stalus Lietuvos ir Latvijos biliardo turnyrams.

Nuolatinis bendradarbiavimas su garsiais biliardo klubais ir biliardo rinkos lyderiais suteikė meistrui vertingų žinių ir darbo patirties įgūdžių.

„Snukeris – mano slaptoji aistra. Turiu didelės patirties restauruojant senus snukerio stalus. Mane žavi Viktorijos laikų epocha, jos stilius. Kiekvienas stalas mena savo istoriją: žaidėjus, meistrus, sėkmes ir nesėkmes. Turėjau garbės dirbti su Ffrejbergo stalais. Biliardo žinovams šis vardas gerai žinomas. Pritaikau snukerio stalus rusiškam biliardui, išsaugojant stalo istoriją.“

„2007 m išsipildė mano sena svajonė – dirbau biliardo meistrui Anglijoje. Buvo įdomu ir naudinga susipažinti su anglu biliardo meistrų patirtimi. Dirbau vieno žinomiausių pasaulio snukerio žaidėjų Antonio Hamiltono klube. Teko dirbti netgi Džimio Vaito namuose.
Dirbant Anglijoje įgijau profesionalios patirties restauruojant antikvarinius stalus ir užmezgiau dalykinius ryšius.“

 
 
 
Apie Mus
Tel:+37068441932; e-mail: jostat97@gmail.com
2012 © UAB "BRAUSTA". All Rights Reserved.
Lithuanian Home Russian Home Apie mus paslaugos tables secondhand antique kontaktai